Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size, Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | high top men |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Geometric |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | GHLTXIXI |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.