Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | LYCRA |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | elastic band |
| Pattern Type | Striped |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | tyburn |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.