Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | pdmcms |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Pattern | Plaid |
| Applicable Sports | Hiking |
| Product category | Sports casual shoes |
| Color | Black, Brown |
| Size | 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
| Applicable age group | Adult |
| Function | Balance, support |
| Suitable for seasons | Spring, autumn |
| Style | Sports |
Instock
There are no reviews yet.