Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| With or install Professional accessories | None |
| Whether with metal toe cap | No |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | Men |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | 2022 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | LYCRA |
| Brand Name | YBQJOO |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Inner material | cloth |
| color | Brown, gray |
| Product category | Shoes |
| Upper height | Low gang |
| Sole craft | Injection shoes |
| Style | Shoes |
| Shoe shape | Round head |
Instock
There are no reviews yet.