Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 11 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | None |
| Season | Spring/Autumn |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | eufidoxkes |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.