Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | MZYHA484 |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | BKQU |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| men designer shoes | men's cool shoes |
| mens shoes casual | fashion sneakers men |
| designer shoes men sneakers | mens tennis shoes |
| chunky sneakers men | platform sneakers men |
| tenis masculino | zapatillas hombre |
Instock
There are no reviews yet.