Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Brand Name | pdmcms |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| pattern | animal |
| applicable sports | general purpose |
| Inner material | Mesh |
| Product Category | Sports casual shoes |
| color | Black gold leather, |
| upper height | low top |
| Heel height | flat heel |
| Heel shape | flat heel |
| opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| sole material | rubber |
| style | leisure, Korean version |
| Closure mode | front lace |
| Insole material | EVA |
| toe shape | Round head |
| Upper material | Artificial PU |
| way of wearing | front lace |
| applicable gender | Unisex/Unisex |
| Applicable age group | Youth (18-40 years old) |
| function | Lightweight, non-slip, wear-resistant |
| Suitable for the season | Winter, spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.