Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | BIN939 |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | BKQU |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Men New Breathable Lightweight Sneakers | Men Casual Shoes |
| Fitness Training Footwear | Men Hard-Wearing Zapatilla Hombre 2024 |
| Spring Summer Sports Shoes | Breathable Slip On Casual Sneakers |
| Comfort Running Walking Shoes for Men | Men Basketball Shoes |
| Man Breathable Trend Men Sneakers | Walking Shoes |
Instock
There are no reviews yet.