Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 10 cm |
| Season | Spring/Autumn |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Stretch Fabric |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| pattern | Solid color |
| Inner lining material | cotton material |
| Applicable sports | currency |
| colour | Black Thousand Layer Bottom Square Mouth |
| size | 37, 40, 39, 38, 41, 45, 44, 43, 42, 46 |
| Sole technology | Sewing shoes |
| Opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| Sole Material | Thousand layer bottom |
| Toe shape | Round head |
| Applicable gender | Neutral/Both genders |
Instock
There are no reviews yet.