Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Season | Spring/Autumn |
| Brand Name | ICCLEK |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| pattern | Solid color |
| Applicable sports | be in common use |
| Inner material | Flying weaving |
| product category | Sports style leisure shoes |
| Upper height | Low top |
| Heel height | Low heel (1-3CM) |
| Heel shape | Flat heel |
| Opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| Sole Material | plastic cement |
| style | leisure, sports |
| Closing method | Anterior frenum |
| Insole material | Textiles |
| Applicable scenarios | sports |
| Toe shape | Round head |
| Upper material | Flying weaving |
| Dressing style | Anterior frenum |
| Applicable gender | male |
| Applicable age group | Youth (aged 18-40) |
| function | Lightweight, slip resistant, warm, and wear-resistant |
| Suitable for the season | Summer, spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.