Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | Spring/Autumn |
| Origin | Mainland China |
| pattern | color matching |
| Supply category | spot |
| Inner material | cloth |
| applicable sports | general purpose |
| Is it foreign trade? | No |
| color | Black, White |
| Product Category | single shoe |
| upper height | low top |
| Is it in stock? | No |
| Heel height | Low Heel (1-3CM) |
| Heel shape | flat heel |
| size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| Sole process | Injection molded shoes |
| opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| sole material | plastic |
| pop element | color matching |
| style | leisure |
| place of origin | Luoyang Yanshi |
| item number | L-588 |
| Insole material | Textiles |
| applicable scenario | daily |
| toe shape | Round head |
| Fastest shipping time | 2 |
| Upper material | denim |
| way of wearing | Sleeves/galoshes |
| applicable gender | male |
| Applicable age group | adult |
| function | breathable |
| Listing Year Season (IPO time) | Autumn 2022 |
| Suitable for the season | Summer, spring, autumn |
| Latest delivery time | 2 days |
Instock
There are no reviews yet.