Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Season | Spring/Autumn |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | GIOIO |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Men shoes suitable age | 18-50 year |
| Place of production | 100%Brand new vulcanized shoes, Chinese Mainland men shoes |
| Service score | excellent |
| sale channel | Online and offline sales |
Instock
There are no reviews yet.