Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Season | Winter |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Plush |
| Brand Name | pdmcms |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| pattern | solid color |
| Product Category | Slippers/household shoes |
| Heel shape | thick bottom |
| size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| sole material | rubber |
| pop element | Leather stitching |
| style | Cotton shoes board shoes, Korean version |
| thickness | thickened |
| toe shape | Round head |
| upper material | Synthetic leather |
| way of wearing | thin band |
| applicable gender | male |
| Applicable age group | adult |
| function | Non-slip, warm, wear-resistant |
| Suitable for the season | Winter, spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.