Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | YI211 |
| Fashion Element | Pleated |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Geometric |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | MCDV |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Vulcanize Ankle Boots | Platform shoes |
| Running Shoes | Sneakers Sports Shoes |
| Women's autumn boots | Women's autumn shoes |
| Sock shoes | woman vulcanize shoes |
| platform shoes | Boots women's high |
| Men's sneakers | Women's boots |
| black sneakers women | ladies casual shoes |
| shoes for women 2023 | zapatillas Mujer |
| women's socks boots | Sneaker woman |
Instock
There are no reviews yet.