Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 22 × 21 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PVC |
| Season | Spring/Autumn, All seasons |
| Fashion Element | Fretwork |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Brand Name | BKQU |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| brand | BKQU |
| Heel height | High heels (above 5cm) |
| Sole Material | Foamed rubber |
| Closed mode | Frenulum |
| style | leisure |
| Crafting process | Adhesive |
| Toe style | Round head |
| Upper material | Two layer cowhide (excluding cowhide suede) |
| function | Lightweight, non slip, and high height |
| pattern | pure colour |
| Suitable for | Youth (18-40 years old) |
| When to use it | Exercise, daily life |
Instock
There are no reviews yet.