Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 12 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | Men Casual Shoes |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | JKPUDUN |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.