Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | elastic band |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | pdmcms |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Color | Black, gray |
| Size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| Sole material | Rubber |
| Style | Leisure |
| Toe holder shape | Round Head |
| Function | Massage, breathable, deodorant, shock absorption |
| Suitable for seasons | Summer, spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.