Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | A54 |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Brand Name | GIOIO |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| pattern | solid color |
| Inner material | cloth |
| Heel shape | flat heel |
| Sole process | Vulcanized shoes |
| sole material | beef tendon |
| pop element | sewing line |
| style | leisure |
| Closure mode | lace up |
| applicable scenario | daily |
| toe shape | Round head |
| Upper material | canvas |
| way of wearing | front lace |
| Suitable for the season | Summer, winter, spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.