Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | R- 006 |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | OLOMM |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.