Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| With or install Professional accessories | None |
| Whether with metal toe cap | No |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Outsole Material | FABRIC |
| Gender | Men |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper Material | FABRIC |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| pattern | solid color |
| Supply category | spot |
| applicable sports | general purpose |
| Product Category | Lazy shoes |
| Is it in stock? | Yes |
| Heel height | flat heel |
| Heel shape | flat heel |
| size | 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 |
| Sole process | Viscose shoes |
| opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| pop element | shallow mouth |
| style | Cloth shoes, leisure |
| place of origin | Luoyang Yanshi |
| Insole material | EVA |
| applicable scenario | daily |
| toe shape | Round head |
| way of wearing | Sleeves/galoshes |
| applicable gender | male |
| Inventory type | whole order |
| function | Height increase, breathable, warm, shock absorption, other |
| Suitable for the season | Summer, spring, autumn |
Instock
There are no reviews yet.