Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 10 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Winter |
| Model Number | Casual Shoes |
| Fashion Element | Appliques |
| Closure Type | hook & loop |
| Pattern Type | |
| Insole Material | RUBBER |
| Upper Material | CANVAS |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | Hitstars |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.