Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Summer |
| Model Number | WU081 |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | UXST |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Non-slip Lightweight Sneakers | Loafers Zapatillas Hombre |
Instock
There are no reviews yet.