Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | UT0076 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Striped |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | UXST |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| flat | Soft Hiking Sports Running Shoes for Men |
| Dance Shoes | Canvas Sneaker |
| Light Weight | Striped |
Instock
There are no reviews yet.