Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Fleeces |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | MD2201002 |
| Closure Type | Lace-up |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Synthetic |
| Brand Name | MADEN |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.