Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 16 × 11 cm |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | classic shoes |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Insole Material | Sheepskin |
| Upper Material | Microfiber |
| Brand Name | UVRCOS |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| casual shoes | red flats low sole |
Instock
There are no reviews yet.