Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | YDX103 |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | GPBD |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Men Shoes | Canvas Shoes |
| High Top Sneakers | Casual Breathable Platform Shoes |
| Man Trainers | Tenis Masculino |
| Chunky Sneakers | Non-slip Vulcanize shoes |
| zapatillas informales | zapatillas de hombre |
Instock
There are no reviews yet.