Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.974 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 19 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Flat (≤1cm), Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size, Fits true to size take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Summer, Summer |
| Model Number | BF18, BF18 |
| Closure Type | Lace-up, Lace-up |
| Pattern Type | Mixed colors, Mixed colors |
| Insole Material | Fabric, Fabric |
| Upper Material | Mesh (Air mesh), Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | CHAISHOU, CHAISHOU |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Department Name | ADULT, ADULT |
| Material Lining | Mesh |
| Fashion element | Shallow |
Instock
There are no reviews yet.