Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Style | sweet |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Platform Height | 3-5cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Embroider |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | SL-22002ZW |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Stretch Fabric |
| Brand Name | Pmoiste |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Women's slippers | Women's slides |
| Slippers for women | Flat slippers |
| Female slipper | Winter slippers |
| House slippers | Women house slippers |
| House slippers for boys | house slippers girls |
| Home slippers | home slippers for girls |
| women home slippers | home slippers boys |
| Indoor slippers | Indoor slippers for women |
| indoor slippers men | Women indoor slippers |
| Platform slippers | soft slippers |
| designer slides women luxury | designer slippers |
| luxury slippers | funny slippers |
Instock
There are no reviews yet.