Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.302 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 12 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Mules |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.