Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 10 cm |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Sewing |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | CuddlyIIPanda |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Product Categories | Bathrobe/Slippers |
| Thickness | Ordinary Thick |
| Age Range | Adult |
| Slippers Type | Toe Covering Slippers |
| For the Season | Winter |
| Size | average size fit for 36~43 |
Instock
There are no reviews yet.