Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | LEISURE |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Model Number | ZDC-0220-5 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | FABRIC |
| Brand Name | MZHANGY |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Note1 | Dropshipping |
| Note2 | VIP shoes |
| Note3 | Fyp |
| Note4 | official-website |
| Note5 | sandalias de mujer |
| Note6 | zapatillas de mujer |
| Note7 | zapatos de mujer |
Instock
There are no reviews yet.