Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Lovely |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Platform Height | 3-5cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | light |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | 3875 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Insole Material | Plush |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.