Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| With Platforms | No |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Closure Type | ZIP |
| Occasion | Casual |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | HUAJUANER |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.