Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | light |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Model Number | WK16 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Geometric |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | LEOSOXS, belidome |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian, Fujian |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Item | Women Slippers |
| Design | Women's Sandals Summer |
| Type | Summer Sandals for Women |
| Feature | Anti-slip/Flats/Lightweight/Comfortable |
| Welcome | Drop Ship/Wholesale |
| Support | custom your design/logo/text/name |
Instock
There are no reviews yet.