Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.257 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 6 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | LEISURE |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Metal decoration |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | 0T23 |
| Outsole Material | TPR |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Plush |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | NBYYCHD |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.