Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Turned-over Edge |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Polyester |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | G47 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PVC |
| Upper Material | Cloth |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.