Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 16 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Sewing |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | None |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | TG20 |
| Outsole Material | PVC |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Insole Material | PVC |
| Upper Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.