Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | No |
| Heel Type | Square heel |
| Side Vamp Type | Covered |
| Back Counter Type | Front & Rear Strap |
| Fashion Element | rivet |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Style | British Style |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Sheepskin |
| Model Number | 33 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | DRESS |
| Sandal Type | T-Strap |
| Upper Material | Microfiber |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
| Available colors | Black, Blue, Red, Wine, White, Beige, Yellow, Violet, |
| Available sizes | 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 |
| Notes | Pls note that no logo on the shoes |
Instock
There are no reviews yet.