Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 21 × 12 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| With Platforms | No |
| Heel Type | Flat with |
| Side Vamp Type | Covered |
| Back Counter Type | Cover Heel |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | Casual |
| Sandal Type | Jelly Shoes |
| Upper Material | RUBBER |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | guixianglai |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Shoe upper material | PU |
| Sole material | Rubber |
| Style | Bag heel, Street |
| Applicable population | Universal |
| Applicable scenarios | Daily |
| Applicable season | Spring and autumn |
| Popular elements | Hollow out |
| Manufacturing process | Molding |
| Function | Lightweight, non-slip, wear-resistant |
| Pattern | Solid color |
Instock
There are no reviews yet.