Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Dressing style | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lining-Genuine Leather Type | Sheepskin |
| Platform Height | 3-5cm |
| Upper-Genuine Leather Type | Sheepskin |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Genuine leather |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Wedges |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Front & Rear Strap |
| Fashion Element | rivet |
| Heel Height | Super High (8cm-up) |
| Style | ROME |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Sheepskin |
| Model Number | E0221 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | Casual |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Upper Material | Genuine leather |
| Brand Name | Emsaurry |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | sandals |
| Color | Black, Red, Gold, Silver |
| Heel | About 12cm, 6cm |
| Size | EU Size 35-41 |
Instock
There are no reviews yet.