Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | LEISURE |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | Plush Bulldog Slippers |
| Outsole Material | TPR |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Upper Material | POLYESTER |
| Department Name | Children |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.