Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | HININSEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| color | Black, light gray |
| size | 36, 37, 38, 39, 40 |
| function | Breathable, non-slip, warm |
Instock
There are no reviews yet.