Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Style | LEISURE |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Faux Fur |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Model Number | 23120108 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | Fur |
| Brand Name | UXST, UXST, rimocy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Platform Height | 0-3cm |
| size | 36-37/38-39/40-41 |
| season | summer/spring/autumn |
| occasion | daily/vacation/hi-street/beach/party |
| gender | women/woman/mujer/female/lady/ladies/femme |
| color | pink/Brown/white/grey |
| shoes item | home slippers/fur slippers/plush slippers/Fluffy slippers |
| shoes type | warm fur home slippers/Fluffy fur slipper/cross straps winter slippers |
| heel type | flat heels/flat with/soft bottom |
Instock
There are no reviews yet.