Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 3 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Dressing style | Formal Wear |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Platform Height | 0-3cm |
| Lining Material | PVC |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Wedges |
| Side Vamp Type | Open |
| Fashion Element | Platform |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Style | ELEGANT |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PVC |
| Outsole Material | PVC |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | DRESS |
| Sandal Type | Peep Toe |
| Upper Material | PVC |
| Brand Name | Enjoy Plus |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | sandals |
Instock
There are no reviews yet.