Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | Fabric |
| Upper Material | POLYESTER |
| Brand Name | Highland Cow |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | slippers |
| key words | women slippers, plush slipper, cozy shoes |
Instock
There are no reviews yet.