Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | other |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | 2023 |
| Fashion Element | Lace |
| Pattern Type | Solid |
| Lining Material | Mesh |
| Insole Material | EVA |
| Closure Type | Lace-up |
| Upper Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | YBQJOO |
Instock
There are no reviews yet.