Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 25 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Platform Height | 3-5cm, 4CM |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Cross-tied |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | TECHOME |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Size | 36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45 |
| Package | 1 Pair slippers |
| Luminous Cartoon Shark Head Slippers Summer Couple Thick Bottom | Anti-Slip Home Slippers Fashion Outdoor Comfortable Sandals |
Instock
There are no reviews yet.