Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 16 × 12 cm |
| Platform Height | 0-3cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Thin Heels |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Cover Heel |
| Fashion Element | Narrow Band |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Style | sweet |
| Pattern Type | Gingham |
| Insole Material | PU |
| Model Number | HQW-19-5 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | Party |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | BLXQPYT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.