Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.378 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | other |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Winter |
| Upper Material | Faux Suede |
| Origin | Mainland China |
| Slippers | House Shoes |
| Slip-on Shoes | Walking Shoes |
Instock
There are no reviews yet.