Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | POLYESTER |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | slippers |
| Cute Bat House Slippers | Plush Bat Slippers |
| Fluffy Open Toe Slides | Fuzzy Indoor Slippers |
Instock
There are no reviews yet.